Snigel

Snigel

Společnost Snigel (dříve SNIGELDESIGN) je švédská společnost zaměřená na vývoj, design a výrobu nosných a ochranných systémů pro ozbrojené složky. Společnost byla založena v roce 1990 a jejími klíčovými zaměstnanci jsou inženýři a průmysloví designéři s vojenskými zkušenostmi, z nichž mnozí jsou stále aktivními vojáky. Mnoho nápadů vychází z jejich vlastní zkušenosti a díky úzké spolupráci s profesionálními koncovými uživateli firma nabízí produkty, které plní svůj účel a mají dlouhou životnost.

Produkty od Snigel jsou navrženy pro náročné podmínky, kde kvalita a užitné vlastnosti představují skutečnou hodnotu pro uživatele. Typickými uživateli jsou protiteroristické policejní jednotky, speciální vojsko, ale také čím dál častěji běžné vojsko.

Jaké produkty značka přináší?

Batohy (15 – 120L), vesty, tašky, sumky, balistické ochranné vesty a příslušenství k nim, speciální uniformy, bojová trika, kalhoty a bundy, speciální nosné systémy pro snipery, mediky, spojaře, nosné systémy pro skryté nošení.

Kdo patří mezi zákazníky SNIGELDESIGN?

Švédská armáda, Německá armáda, Švédské vojenské letectvo, Francouzská armáda, námořnictvo a armádní speciální síly, Britské speciální síly, Finská armáda, Švédský SWAT, Belgická speciální policie a SWAT, Estonský národní SWAT team, Estonská policie, Norská policie, Dánská speciální policie, Islandská pobřežní stráž...

Loading...