Polar Apex

Polar Apex

Společnost POLAR APEX je mladá finská společnost se zaměřením na inovace a výrobu z pokročilých materiálů, které nabízejí bezkonkurenční ochranu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Společnost spolupracuje s průmyslovými lídry jako je SAKO, T4F, URSUIT, SILENT STEEL nebo ASE UTRA.

SEVERSKÁ ODOLNOST, EXTRÉMNÍ VÝDRŽ

Vzdorovat hypotermii.

POLAR APEX jsou hrdými tvůrci předních izolačních řešení pro nízkoteplotní aplikace. Odborně zpracované produkty nejen překračují, ale nově definují izolační normy, čímž je odlišují od ostatních předních značek na trhu.

Vzdorovat horku.

POLAR APEX vyrábí vysoce kvalitní tepelně izolační produkty, které jsou účelově vyrobeny tak, aby vydržely i ty nejextrémnější tepelné podmínky. Jejich odhodlání k dokonalosti zajišťuje bezkonkurenční izolační výkon a bezpečnost.

Vylepšit spolehlivost.

Pokročilé nátěry střelných zbraní, pečlivě formulované tak, aby zvýšily výkon zbraně. Vyzkoušejte výhody sníženého tření, snadné údržby, vyšší spolehlivosti a bezproblémového čištění.

PRODUKTY

INFERNO SUPPRESSOR COVER (ISC)

Izolační potah tlumiče na vojenské úrovni byl navržen tak, aby obstál v nejdrsnějších provozních podmínkách. Jeho nejmodernější konstrukce odolává dlouhodobému vystavení intenzivnímu teplu a obsahuje patentovaný uzamykací mechanismus, který zajišťuje pevné uchycení k tlumiči. Jeho odnímatelný vnější plášť nabízí bezkonkurenční přizpůsobivost pro různé požadavky misí. Určeno pro vojenské profesionály.

EXTRÉMNÍ TEPELNÁ ODOLNOST

Izolační potah tlumiče vydrží trvalé teplo o 1300°C.

PATENTOVANÝ UZAMYKACÍ MECHANISMUS

Inovativní nastavitelný uzamykací mechanismus zaručuje bezpečné uchycení potah na tlumiči.

SKIN SWICH SYSTÉM

Přizpůsobení potahu pomocí vyměnitelných plášťů pro různé typy misí.

ARCTIC DIVING UNDERLAYER (ADU)

Tento oblek určený pro arktické potápění je pečlivě vyroben se zaměřením na specifické potřeby a požadavky potápěče. Jeho inovativní design je tvořen vícevrstvou konstrukcí s využitím nejmodernějších izolačních materiálů na světě. Oblek nabízí nebývalou úroveň pohodlí a ochrany.

NULOVÁ ELEKTROMAGNETICKÁ STOPE

Tento oblek je navržen pro mise, kde generování jakékoli elektromagnetické stopy je nežádoucí.

ULTRA TEPLÁ KONSTRUKCE

Vyroben ze špičkového flexibilního izolačního materiálu a navržen tak, aby zlepšil pohyblivost bez kompromisů.

DELŠÍ DOBA PONORU

Oblek umožňuje prodloužení doby ponoru v arktických podmínkách a snižuje riziko dekompresní nemoci tím, že minimalizuje vystavení potápěče chladu.

Loading...